Świętujemy utworzenie Szkolnego Klubu Europejskiego

18 czerwca 2024 | Autor tekstu: Dominik Muchajer
W dniu dzisiejszym w naszym Zespole Szkół odbyło się wspólne świętowanie całej społeczności szkolnej z okazji utworzenia Szkolnego Klubu Europejskiego. Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo i wspólny czas.
Podziękowania dla zespołu gastronomicznego klas 1aw i 3aw za przepyszne dania kuchni europejskiej, które przygotowali pod czujnym okiem p. Agnieszki Misiewicz – wicedyrektor, p. Mariusza Kalemby – Kierownika Bursy Szkolnej i p. Katarzyny Żelazowskiej.
Radzie Rodziców dziękujemy za dofinansowanie naszego wydarzenia, które cieszyło się ogromnym zainteresowaniem.
Za organizację wydarzenia odpowiadał założyciel klubu: Dominik Muchajer i współorganizatorzy: Adam Michałek, Magdalena Wacław, Romana Noak-Królikiewicz.
Dziękujemy również aktywnym członkom klubu w składzie:
– Oskar Osiński, -Aleksander Perz, – Amelia Lubik, – Barbara Chrapkowska, – Maciej Szubczyński, – Maja Adamkiewicz, – Mateusz Sroczyński, – Norbert Orzeł i Wiktoria Wierzbicka. Wielkie serducho dla was!
Zachęcamy uczniów do wstąpienia do naszego klubu, gdzie wspólnie będziemy odkrywać zakamarki naszej Wspólnoty Europejskiej, organizować ciekawe wydarzenia i akcje dla społeczności szkolnej i lokalnej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *