Udało się

28 marca 2023 | Autor tekstu: Magdalena Szukała

Nasza szkoła pozytywnie przeszła proces weryfikacji i zakwalifikowaliśmy się do Predator Games 2023, czyli do międzyszkolnych rozgrywek esportowych dla 1024 szkół z całej Polski. Jest to wspaniałe wydarzenie, w którym młodzi pasjonaci gamingu mogą zrealizować swoje marzenie o byciu profesjonalnym e-sportowcem. Każda drużyna składa się z 16 osób i rywalizować będą w czterech grach: League of Legends (LOL), Fortnite, Rocket League, Szachy. A oto lista naszych reprezentantów:

League of Legends (LOL): Dawid Mieczkowski (1A), Oliwier Bąbka (2B), Mateusz Konieczny (2B), Franiciszek Kukurenda (2B), Michał Minge (1cw), Wiktor Wieczorek (1A)

Fortnite: Mateusz Kozłowski (1TM), Szymon Kęciński (1TM), Igor Rusinek (1TM), Mikołaj Zberus (1bw)

Rocket League: Szymon Szukała (3B), Filip Duda (3B), Aleksander Kozak (3B), Konrad Piechocki (3B)

 Szachy: Sebastian Krugiołka (1TL), Oskar Włodarczyk (1A)

Pierwsze rozgrywki zaczynają się już 31 marca. ????

Trzymajmy mocno kciuki za naszą drużynę, a chłopakom życzymy powodzenia! ????

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *