Konkurs informatyczny „Bóbr”

8 listopada 2022 | Autor tekstu: Magdalena Szukała, Hanna Banaszak- Gomuła

Już tradycją się stało, że w listopadzie reprezentanci naszej szkoły biorą udział w Międzynarodowym Konkursie Informatycznym „Bóbr”. 7 listopada 2022 w samo południe 25 śmiałków (19 uczniów liceum i 6 technikum) rozwiązywało zadania wymagające przede wszystkim logicznego i komputacyjnego myślenia. Uczestnicy musieli rozwiązać problemy, pochodzące z różnych zastosowań i przedmiotów nauczania takich jak: język ojczysty, język obcy, geografia, historia, sztuka, technika i matematyka.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za reprezentowanie naszej szkoły w tym prestiżowym konkursie i z niecierpliwością czekamy na wyniki. Trzymamy kciuki!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *