Kotowanie w LO

11 października 2022 | Autor tekstu: Iwona Walczak

1A, 1B, 1C w świecie bajek Dla Minionków, Teletubisiów i Smerfów poniedziałek był wyjątkowym dniem bo właśnie wtedy Samorząd Uczniowski postanowił zakończyć tak zwane „kotowanie”. Wszystkie klasy pierwsze Liceum Ogólnokształcącego brały udział w zabawach mających na celu poznanie liceum, integrację szkolną i rywalizację. Uczniowie mieli okazję zwiedzić piwnicę, gdzie specjalne zadanie miał dla nich Gargamel. Próbowali wyjątkowej mikstury poprawiającej pamięć, którą przyrządził Minionek. Uczniowie szukali bananów w trawie (?) i rozwiązywali trudne !!!!!! zadania dotyczące bajek. Na zakończenie uwiecznili na portretach Samorząd Uczniowski. Drodzy uczniowie klas pierwszych mamy nadzieję, że nasza szkoła się Wam podoba, a czas w niej spędzony będzie dla Was radosny i wyjątkowy. Życzymy wszystkiego najlepszego. Oficjalnie mówimy Wam „witajcie w naszej szkole”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *