Dzień z Questami

23 czerwca 2022 | Autor tekstu: Emilia Franek

23 czerwca 2022 r. klasa 3AP pod opieką p. Magdaleny Szukały wzięła udział w grze miejskiej. Rozwiązując zagadki zwiedziliśmy Sanktuarium św. Urszuli Ledóchowskiej i na nowo odkryliśmy zakątki Pniew. Wiele dowiedzieliśmy się na temat patronki naszego miasta oraz miło spędziliśmy czas.

fot. Karolina Walkowiak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *