Zapraszamy na Drzwi Otwarte

1 kwietnia 2022 | Autor tekstu: Katarzyna Żelazowska

Po długiej przerwie spowodowanej pandemią, do Zespołu Szkół w Pniewach, powracają DRZWI OTWARTE.

Już 8 kwietnia w godz. 12.00- 15.00, każdy, kto jest zainteresowany nauką w naszej szkole, będzie mógł odwiedzić jej mury i zapoznać się z ofertą edukacyjną. W budynku B czekać będzie Doradca zawodowy, który niezdecydowanym osobom pomoże wykonać test predyspozycji zawodowych.

Oprócz części oficjalnej, zapraszamy serdecznie na czekające na naszych gości atrakcje. Przygotowaliśmy quizy, łamigłówki matematyczne i konkursy (językowe, gastronomiczne, ortograficzne) z nagrodami, doświadczenia biologiczne i chemiczne, wystawy tematyczne, prezentacje multimedialne, gry komputerowe, escape room, wspólne pieczenie ciasteczek, a także degustacje i słodkie upominki. Nie będzie czasu na nudę.

Poniżej uchylamy rąbka tajemnicy jak ciekawie jest w naszej szkole.

https://zespolszkolpniewy.pl/wp-content/uploads/2022/03/film-promocyjny.htm

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *