Program FLEX

18 października 2021 | Autor tekstu: Elżbieta Bosy

W dniach 28.09 oraz 1.10 uczniowie klas 1A, 1B, 2A, 2B, 3AP, 3BP, 3CP oraz 3DP mieli okazję spotkać się z Julią Szukałą – absolwentką naszej szkoły, która jako jedna z niewielu miała szansę przeżyć przygodę życia, wyjeżdżając na program FLEX do Stanów Zjednoczonych. Dzięki przeprowadzonym przez Julię prezentacjom i ciekawym anegdotom, poznali oni mniej znane aspekty kultury stanów, zapoznali się z zasadami rekrutacji na program oraz mieli okazję zadać nurtujące ich pytania starszej koleżance. Dla uczniów naszej szkoły była to inspirująca szansa odkrycia programu, który diametralnie zmienia życia młodych osób, dając im niesamowitą możliwość rozwoju oraz poznawania świata.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *