Problemy bobrów rozwiązane

13 listopada 2019 | Autor tekstu: Magdalena Szukała

Podobnie jak w latach ubiegłych młodzież naszej szkoły zmagała się z problemami z życia bobrów. 12 listopada 2019 roku w samo południe 19 uczniów zalogowało się na platformę e‑learningową dzwonek.pl, by wraz z kilka tysiącami uczniów z całej Polski rozwiązywać zadania Międzynarodowego Konkursu Informatycznego Bóbr.

Zgodnie z regulaminem konkursu uczniowie poznają swoje wyniki dwa tygodnie po konkursie, a rezultaty uczniów z całego kraju będą ogłoszone za miesiąc.

Bardzo chciałabym podziękować uczniom, za udział w konkursie i reprezentowanie naszej szkoły w tym prestiżowym konkursie. Gorące podziękowania przesyłam również p. Hannie Banaszak i p. Iwonie Walczak za pomoc w organizacji konkursu.

Magdalena Szukała

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *