Podsumowanie projektu „Świat się zmienia –  a my z nim”

30 listopada 2019 | Autor tekstu: Alina Rysicka, Magdalena Klimowicz - Maciejko

27 listopada 2019 r. uczestniczyliśmy w podsumowaniu projektu „Świat się zmienia – a my z nim”, do którego nasza szkoła przystąpiła w tym roku szkolnym inaugurując go Marszem dla Pokoju 20 września 2019r., a kończąc Tygodniem Edukacji Globalnej (18 – 23 listopad 2019r). Projekt był współfinansowany w ramach programu polskiej współpracy rozwojowej Ministerstwa Spraw zagranicznych RP. W podsumowaniu wzięło  udział pięć szkół, które z Wielkopolski  realizowały go (w tym nasza szkoła). Każdy zaprezentował podjęte przez uczniów i nauczycieli działania, a także wypracowaliśmy wnioski do dalszej pracy.  Główny cel pomysłodawców, czyli popularyzacja Edukacji Globalnej i promowanie postaw prospołecznych został osiągnięty, z czego bardzo się cieszymy.

 Alina Rysicka
Magdalena Klimowicz- Maciejko

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *