Targi edukacyjne we Lwówku

22 marca 2019 | Autor tekstu: Katarzyna Szczepaniak

W czwartek 7 marca po raz kolejny nasza szkoła uczestniczyła w zorganizowanych we Lwówku Targach Edukacyjnych adresowanych do uczniów klas ósmych szkoły podstawowej i gimnazjalnych tamtejszych szkół. Wybraliśmy się silną reprezentacją, w której byli przedstawiciele wszystkich istniejących w naszej szkole techników oraz liceum. Nie zabrakło więc chemików z ich tajemniczymi eksperymentami, przedstawicieli klas mundurowych, dziewczyn z naszego humana ubranych w stroje rodem z teatru, logistyków, ekonomistów i mechatroników, a także gastronomów z ich przepysznymi ciastkami. Wszyscy pod wodzą pań z zespołu promocyjnego szkoły – Ewy Grzywny, Katarzyny Szczepaniak i Moniki Twardosz – Wolskiej – reklamowaliśmy naszą szkołę i przekonywaliśmy, że wybór „Emiliki” to dobry wybór. Z rozmów wynikało, że wiele osób jest zainteresowanych nauką w naszej szkole. Mamy nadzieję, że te deklaracje zostaną zrealizowane. Przed nami kolejne wyzwania i targi powiatowe w Szamotułach. Na pewno o nich napiszemy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *