„Bobrowe” zmagania naszych uczniów

13 listopada 2018 | Autor tekstu: Magdalena Szukała

13 listopada 2018 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Międzynarodowym Konkursie Informatycznym Bóbr – poziom Senior, który był adresowany dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Kilka tysięcy uczniów z całej Polski rozwiązywało te same zadania w ciągu jednej godziny. Do konkursu z naszej szkoły przystąpiło 9 uczniów. Po raz kolejny zawody były organizowane za pośrednictwem platformy e‑learningowej mCourser.pl.

Zgodnie z regulaminem konkursu uczniowie poznają swoje wyniki dwa tygodnie po konkursie, a rezultaty uczniów z całego kraju będą ogłoszone za miesiąc.

Bardzo chciałabym podziękować uczniom, za udział w konkursie i reprezentowanie naszej szkoły w tym prestiżowym konkursie. Gorące podziękowania przesyłam również p. Iwonie Walczak za pomoc w organizacji konkursu.

Magdalena Szukała

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *