Kartka od Królowej!

17 września 2018 | Autor tekstu: Bogumiła Hładki

Wakacje skończyły się, ale dla naszej szkoły czekała powakacyjna niespodzianka z Pałacu Buckingham, mianowicie podziękowania za przesłane życzenia urodzinowe od samej królowej Elżbiety II.  Od kilku lat nasza szkoła organizuje konkurs na najpiękniejsze ręcznie robione kartki urodzinowe, które przesyłamy do siedziby królowej Elżbiety II. W tym roku najpopularniejsza monarchini na świecie obchodziła 92 urodziny. Każdego roku otrzymujemy podziękowania z pieczęcią brytyjskiej rodziny królewskiej.

Zapraszam do obejrzenia kartek w sali nr 18 w budynku LO.

Long live the Queen!

Bogumiła Hładki

Treść podziękowania:

Otwórz powyższy plik w nowym oknie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *