Warsztaty gastronomiczne z przedszkolakami

27 kwietnia 2018 | Autor tekstu: Monika Twardosz-Wolska

W dniu 25 kwietnia 2018r. pracownię gastronomiczną naszej szkoły odwiedziły ponownie dzieci z Przedszkola Miś w Pniewach grupa „Stokrotki”. Przedszkolaki wzięły udział w warsztatach robienia pizzy oraz muffinek. Każde dziecko miało możliwość uczestniczenia w przygotowaniu ciasta drożdżowego na pizze i skomponowaniu swojej pizzy oraz wykonaniu ciasta na muffinki i jej udekorowaniu. Po intensywnych, ale ciekawych zajęciach przyszedł czas na krótki odpoczynek w sali obsługi konsumenta, gdzie dzieci spróbowały przygotowane przez siebie pizze i muffinki. Nasi mali goście tworzyli zgrany zespół z uczniami naszej szkoły tj. klasą 2aw oraz 3Tgl/G i 3 Tlg. Nad całością czuwały panie Beata Kalemba i Monika Twardosz-Wolska. Wszystkie dzieci wyszły od nas bardzo zadowolone i najedzone!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *