Otwarcie pracowni mechatronicznej

5 stycznia 2018 | Autor tekstu: Agnieszka Misiewicz

W dniu dzisiejszym odbyło się w naszej szkole uroczyste otwarcie pracowni mechatronicznej. W uroczystości wzięli udział m.in.: burmistrz Jarosław Przewoźny, Przewodniczący Rady Miejskiej Krzysztof Matuszak, zastępca burmistrza Józef Ćwiertnia, kierownik Referatu Oświaty, Kultury i Sportu Renata Borzych, kierownik referatu promocji Anna Fliger, dyrektor Zespołu Szkół Izabela Ratajczak, Wicedyrektor Karol Krzyczkowski, Kierownik Szkolenia Praktycznego Agnieszka Misiewicz, Dyrektor firmy WObit E.K.J. Ober s.c. Elżbieta Ober z Zarządem, pracownik przedsiębiorstwa Piotr Głowacki, prowadzący zajęcia z mechatroniki oraz uczniowie klasy mechatronicznej. W czasie spotkania Burmistrz Jarosław Przewoźny, Dyrektor Elżbieta Ober oraz Dyrektor Izabela Ratajczak podpisali umowę patronacką. Ta współpraca to ogromne możliwości rozwoju dla szkoły, ale przede wszystkim wielka szansa dla uczniów klasy mechatronicznej. Słowa kierowane dziś do naszych uczniów ze strony obecnych na spotkaniu dają nadzieję, że zdobyta wiedza i praktyka przyczyni się do zdobycia cennych umiejętności i przygotowania do pracy nie tylko w zawodzie, ale i życia w dzisiejszym trudnym świecie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *