Spotkanie maturzystów z wykładowcą Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu

17 kwietnia 2025 | Autor tekstu: Monika Marciniak

W ramach podpisanej współpracy pomiędzy Uniwersytetem Przyrodniczym w Poznaniu, w dniu 25 marca br. gościliśmy dr Sylwię Klus wraz z naszą absolwentką Natalię Korbanek. Celem spotkania było zapoznanie klas maturalnych na temat uczelni – kierunkami studiów, a także warunków rekrutacji, możliwością wyjazdów studyjnych. Ważnymi elementem spotkania było również przedstawienie wsparcia materialnego  i możliwości zamieszkania w domach studenckich. Uczniowie dowiedzieli się jakie perspektywy czekają na nich po zakończeniu studiów. Natalia opowiedziała o życiu studenckim nie tylko od strony naukowej. Na zakończenie spotkania, młodzież wysłuchała wykładu nt. Bankujemy bezpiecznie. Nowoczesne wymiary bankowości elektronicznej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *