Rozpoczęcie roku szkolnego 2024/2025

5 września 2024 | Autor tekstu: Paulina Kowalewicz

W miniony poniedziałek oficjalnie rozpoczęliśmy nowy rok szkolny! Było nam niezmiernie miło powitać uczniów i nauczycieli po wakacjach. W uroczystości udział wzięli zaproszeni goście -Burmistrz Miasta i Gminy Pniewy p. Jarosław Szurka, Z-ca Burmistrza p. Ryszard Napierała, kierownik Referatu Oświaty p. Adrianna Chojan, przewodniczący Rady Miejskiej p. Paweł Prętki oraz przewodnicząca Komisji Oświaty, Kultury i Spraw Społecznych p. Jolanta Wiśniewska.Swoimi słowami otuchy i motywacji skierowali do nas przesłanie na nadchodzące miesiące pełne nauki i wyzwań.

Szczególnie ciepło powitaliśmy pierwszoklasistów, którzy z uśmiechem na twarzach wkroczyli na nową ścieżkę edukacji. Cieszymy się, że staliście się częścią naszej szkolnej społeczności. Przed nami ekscytujący rok pełen nowych przygód!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *