Świat finansów w moich oczach

18 czerwca 2024 | Autor tekstu: Marta Rafał

W naszej szkole odbył się konkurs pod tytułem „Świat Finansów w Moich Oczach”, mający na celu rozwijanie świadomości finansowej oraz kreatywności uczniów. Uczestnicy mieli za zadanie przygotować prace związane z tematyką finansów, które następnie zostały wystawione w budynku C na I piętrze.

Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem i zaangażowaniem ze strony uczniów. Wiele prac wyróżniało się pomysłowością i głębokim zrozumieniem tematu, co świadczy o wysokim poziomie wiedzy młodzieży na temat finansów.

Jury miało trudne zadanie, ale po starannej analizie prac, udało się wyłonić zwycięzców.

I miejsce – Natalia Łuniewska

II miejsce – Oliwia Gendera

III miejsce – Zuzanna Kałek

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział. Zapraszamy do odwiedzenia wystawy w budynku C na I piętrze, gdzie można podziwiać wszystkie prace konkursowe. Mamy nadzieję, że konkurs ten stanie się coroczną tradycją w naszej szkole, inspirując uczniów do zgłębiania wiedzy na temat finansów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *