WYNIKI KONKURSU „ZRÓB COŚ PRZYDATNEGO Z CZEGOŚ DO NICZEGO”

19 kwietnia 2024 | Autor tekstu: Monika Marciniak

Konkurs związany był z pojęciem UPCYKLINGU. Zadaniem uczestników konkursu było stworzenie przedmiotu o charakterze użytkowym, atrakcyjnego wizualnie i cechującego się innowacyjnością, zrobionego z odpadów.

Komisja konkursowa w składzie p. Monika Marciniak i p. Ewa Połajdowicz

przyznała nagrody:

I miejsce

Jakub Lamcha kl. 2B

(kosz na śmieci)

II miejsce

Mikołaj Koralewski kl. 1C

(lampka)

III miejsce

Justyna Szofer 3AW

(stroik świąteczny)

SERDECZNIE GRATULUJEMY

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *