Ogólnopolski konkurs wiedzy o podatkach

9 kwietnia 2024 | Autor tekstu: Marta Rafał

5 kwietnia 2024 r. na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach odbył się Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Podatkach. Został zorganizowany przez Śląski Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych pod honorowym patronatem Ministerstwa Finansów.

W konkursie brało udział 1035 uczniów, z których 109 zakwalifikowało się do Ogólnopolskiego Finału Konkursu. Na etapie ogólnopolskim naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy IV i II Technikum ekonomicznego: Kornelia Łuczak, Maria Maligłówka, Mateusz Sroczyński.

Uczestnictwo w konkursie jest wyrazem zaangażowania naszych uczniów w rozwijanie kompetencji związanych z dziedziną zagadnień podatkowych oraz popularyzacją zawodu doradcy podatkowego.

Gratulujemy naszym uczniom udziału w finale konkursu i życzymy dalszych sukcesów w ich rozwoju edukacyjnym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *