Olimpiada „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”

13 marca 2024 | Autor tekstu: Marta Rafał

5 marca 2024 r. uczennice Technikum Ekonomicznego wzięły udział w wojewódzkim etapie Olimpiady „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”, będącej zwieńczeniem projektu edukacyjnego  „Lekcje z ZUS”.

Najpierw uczniowie biorą udział w czterech lekcjach o ubezpieczeniach społecznych, następnie zdobytą  wiedzę o  ubezpieczeniach, zasiłkach, emeryturach sprawdzają w Olimpiadzie ZUS, która składa się z trzech etapów: szkolnego, wojewódzkiego i centralnego.

Zwycięzcami etapu szkolnego zostały uczennice: Oliwia Kredens, Martyna Suszka i Magdalena Piotrowicz, to one zespołowo reprezentowały naszą szkołę na etapie wojewódzkim.

Uczestnicy etapu  wojewódzkiego olimpiady mieli do rozwiązania test wielokrotnego wyboru składający się z 25 pytań. Na udzielenie odpowiedzi było 30 minut. O miejscu na podium decydowały punkty i czas.

Udział naszych uczennic w etapie wojewódzkim Olimpiady był przejawem ich zaangażowania oraz wysokiej jakości nauki realizowanej w naszej szkole.

Gratulujemy im osiągnięć i życzymy powodzenia w kolejnych konkursach , olimpiadach oraz w ich dalszej edukacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *