Dzień Bezpiecznego Internetu 2024

12 lutego 2024 | Autor tekstu: Magdalena Szukała

W tym roku Dzień Bezpiecznego Internetu obchodzony był w całej Polsce 6 lutego 2024. Zatem tydzień poprzedzający ferie zimowe, był tygodniem, gdzie uczniowie naszej szkoły mogli poszerzyć wiedzę na ten temat. Młodzież uczestniczyła w bezpłatnym kursie „Prywatność w cyfrowym świecie” dostępnym na stronie bezpieczniwsieci.edu.pl.

Podczas tego kursu, uczniowie poszerzyli wiedzę i rozwinęli umiejętności chronienia swojej prywatności w Internecie. Dowiedzieli się o tym, że nasze dane są wykorzystywane przez różnego rodzaju urządzenia oraz co może się stać, jeśli nie chronimy naszych danych w Internecie.

Cieszę się, że uczniowie naszej szkoły zaangażowali się w obchody Dnia Bezpiecznego Internetu i mieli możliwość poszerzenia swojej wiedzy w tym temacie. To ważne, abyśmy wszyscy byli świadomi zagrożeń online i umieli chronić swoją prywatność.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *