Patronat nad Kierunkiem Ekonomicznym

28 stycznia 2024 | Autor tekstu: Marta Rafał

Ubiegły czwartek stał się wyjątkowym dniem dla społeczności ekonomicznej   naszej szkoły. W ramach budowania  współpracy między edukacją na szczeblu szkoły średniej  i wyższej, podpisaliśmy istotne dla nas  porozumienie z WSHIU Akademią Nauk Społecznych w Poznaniu.

Jednym z kluczowych elementów porozumienia jest przyjęcie patronatu nad kierunkiem ekonomicznym znajdującym się w ofercie edukacyjnej  naszej szkoły. Współpraca ta pozwoli na zacieśnienie relacji między instytucjami edukacyjnymi oraz na dostarczanie uczniom wiedzy o najnowszych trendach i praktykach w dziedzinie ekonomii.

Podpisanie porozumienia z WSHIU Akademią Nauk Stosowanych w Poznaniu jest „krokiem w przód” w rozwoju szkoły jako placówki edukacyjnej. Mamy nadzieję, że ta współpraca przyczyni się do lepszego przygotowania naszych uczniów do wyzwań, jakie stawia przed nimi przyszłość zawodowa w dziedzinie ekonomii i nie tylko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *