Kochani, nadszedł dzień pożegnania…

30 kwietnia 2021 | Autor tekstu: Waldemar Janelt

Kierując do Was te słowa, pragnę wyrazić swoją wiarę w to, że opuszczacie mury naszej szkoły nie tylko mądrzejsi, bogatsi w przekazaną wiedzę, ale także radośniejsi, wzbogaceni wiarą we własną wartość, siły i możliwości.

Mam nadzieję, że jesteście zadowoleni z faktu, iż postanowiliście związać swój los z naszą szkołą. Dziękuję Wam za ten wybór. Wierzę, że przeżyliście tutaj więcej chwil radosnych i przyjemnych niż smutnych i trudnych.

A ponieważ „wspomnienie jest formą spotkania”(Khalil Gibran), wracajcie we wspomnieniach tylko do tych dobrych chwil, aby każde spotkanie w Waszych i naszych wspomnieniach było spotkaniem pełnym dobrych emocji i budującym.

„Musi więc Nas połączyć to, że trzeba się rozstać” (Emily Dickinson).Niech więc nasze rozstanie nie będzie ostateczne, niech faktycznie będzie tym, co nas łączy. Niech ten dzisiejszy dzień będzie dla Was ważny i pozwoli Wam zrozumieć i uwierzyć jak ważni dla nas jesteście.

Trochę szkoda tracić tego co się zna, dlatego my nauczyciele, pozostajemy w szkole i służymy pomocą, jeśli będziecie jej potrzebowali. Zatem będziemy wdzięczni za każdą Wizytę, za każdą wiadomość o Was. Jeśli odwiedziny „starych belfrów” będą dawały Wam siłę – przychodźcie jak najczęściej!

„Człowiek nie uświadamia sobie, jak bardzo się przywiązał do swojego miejsca, aż musi je opuścić, odciąć korzenie, stać się drewienkiem na falach obecnego oceanu”(Michelle Obama).

Życzę Wam, aby fale oceanu życia były dla Was zawsze szczęśliwe.

Nigdy nie traćcie wiary w siebie!

Miejcie w sobie zapał i entuzjazm!

Nigdy się nie poddawajcie!

Życzę wspaniałych wyników maturalnych oraz mnóstwo sukcesów na każdej płaszczyźnie Waszego życia.

 

Dyrektor Szkoły
Waldemar Janelt

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *