XII Powiatowe Targi Edukacji i Pracy

3 kwietnia 2017 | Autor tekstu: Bogumiła Hładki

Nasza szkoła miała okazję zaprezentować się podczas kolejnych Powiatowych Targów Edukacji i Pracy w Szamotułach. Wielu uczniów oraz ich rodziców zapoznało się z ofertą naszej szkoły na przyszły rok szkolny oraz rozmawiało z naszymi uczniami o ich wrażeniach oraz szkolnym życiu! Uczniowie spisali się na medal, a jedną z większych atrakcji był pokaz kulinarny przygotowany przez uczniów Technikum oraz informacje przekazane przez uczennice klasy mundurowej z Liceum Ogólnokształcącego.

Już niedługo odbędą się coroczne Drzwi Otwarte w naszej szkole, na które zapraszamy 13 maja (sobota) uczniów szkół gimnazjalnych oraz ich Rodziców.

fot. za: szamotulok.pl

Bogumiła Hładki

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *