Pniewski schab na podium!

25 kwietnia 2017

Schab w asyście warzyw był motywem przewodnim I Ogólnopolskiego Turnieju Gastronomicznego w ZS Przemysłu Spożywczego w Poznaniu. Danie przygotowane przez dwoje naszych uczniów  Aleksandrę Przewoźną oraz Jana Darmowskiego z 2 klasy Technikum Gastronomicznego zdobyło III nagrodę wśród 8 zespołów kucharzy. Danie popisowe zasłużyło na podium i zostało docenione za wyjątkową pomysłowość, walory smakowe oraz szczególny sposób przygotowania. Jednym z etapów turnieju  była część teoretyczna, w której należało wykazać  się znajomością wielu rodzajów przypraw oraz owoców. Danie popisowe przygotowane przez naszych uczniów to składowa ich ciężkiej pracy, stalowych nerwów oraz pomocy i doświadczenia nauczycieli.

Bogumiła Hładki

fot. J.Darmowski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *