Lekkoatletyczna jesień w naszej szkole

3 listopada 2018 | Autor tekstu: Robert Kawa

Dnia 13.09.2018 na obiektach OSIR odbyła się Inauguracja Sportowego Roku Szkolnego. Na starcie stanęło 50 uczniów i uczennic naszej szkoły, rywalizowano w skoku w dal, pchnięciu kulą, biegach na dystansie 100m i 800m oraz sztafecie szwedzkiej. Zawody zostały poprzedzone wspólną rozgrzewką,  najlepsi zawodnicy otrzymali medale oraz dyplomy (wyniki z zawodów w dalszej części artykułu).

27.09.2018 odbyły się w Szamotułach Mistrzostwa Powiatu Szamotulskiego w LA. Wystąpiła w nich reprezentacja naszej szkoły, nasi zawodnicy stawali wielokrotnie na podium.

Bartłomiej Kubiak I m-ce na 200m, Dariusz Kosiński I m-ce w pchnięciu kulą, Martyna Pustkowiak I m-ce na 1500 m, Sebastian Michalak II m-ce na 1500m, Bartłomiej Kubiak, Mateusz Leśniak, Mikołaj Rysicki i Janek Dobroń II m-ce w sztafecie  4x100m, Maja Pustkowiak, Zuzanna Szczechowiak, Alicja Jakóbczyk, Nicole Cieczka II miejsce w sztafecie  4x100m.

10.10.2108 w Poznaniu odbyły się Mistrzostwa Rejonu w LA naszą szkołę reprezentowali Bartłomiej Kubiak, Sebastian Michalak i Dariusz Kosiński , który z wynikiem 12,60 zajął II m-ce.

Dziękujemy wszystkim za udział i gratulujemy wyników.

 

Wyniki z Inauguracji Sportowego Roku Szkolnego

Wyniki dziewczyn:

Bieg  100m
1 m-ce Nicole Cieczka kl. I Tl -wynik -15,00
2 m-ce Wiktoria Testka  kl. II b lo -wynik  -15,10
3 m-ce Natalia Wojciechowska kl.  II d  lo- wynik  15,19

Bieg 800m
1 m-ce Alicja Jakóbczyk  kl. I Tme -wynik -3,00,60
2 m-ce Anita Góral  kl. II d lo -wynik  -3,25,00
3 m-ce Patrycja Richert  kl.  II b  lo- wynik  3,38,00

Pchnięcie kulą
1 m-ce Martyna Włodarczyk -kl. I Tl -wynik -7,42
2 m-ce Klaudia Brzoska kl. I a lo -wynik  -6,88
3 m-ce Marta Przybylska  kl.  II b lo- wynik  5,93

Skok w dal
1 m-ce Zuzanna Szczechowiak -kl. I Tl -wynik -4,05
2 m-ce Julia Banach kl. I a lo -wynik  -3,99
3 m-ce Emilia Jóźwiak kl.  I b lo- wynik  3,39

Sztafeta  szwedzka
1 m-ce  kl. II b lo czas 3,12,13
2 m-ce kl. I tme czas 3,12,87
3 m-ce II d lo czas 3,16,15

Wyniki chłopców:

Bieg  100m
1 m-ce Jakub Kandulski kl. II Tla -wynik -12.16
2 m-ce Wojciech Kozub  kl. I Tme  -wynik  -13,64
3 m-ce Dawid Dziobko  kl.  I Tl- wynik  13,70

Bieg 800m
1 m-ce Sebastian Michalak  kl. II Tm -wynik -2,24,47
2 m-ce Maksymilian Janik  kl. II Tl -wynik  -2,28,52
3 m-ce Mikołaj Andrzejak   kl.  II Tl a- wynik  2,34,60

Pchnięcie kulą
1 m-ce Dariusz Kosiński -kl. I  lo-wynik -12,40
2 m-ce Gracjan Miałkas  kl. IV  Tlg -wynik  -10,80
3 m-ce Kamil Pertek  kl.  I b Tl a- wynik  10,33

Skok w dal
1 m-ce Sebastian Dukała  -kl. I Tme-wynik -5,42
2 m-ce Bartłomiej Kubiak kl. IV Tlg -wynik  -5,22
3 m-ce Miłosz Nizo kl.  II d lo- wynik  5,12

Sztafeta  szwedzka
1 m-ce kl. IV tlg  czas 2,24,64
2 m-ce kl. II tla czas 2,28,87
3 m-ce  kl. I a lo czas 2,38,80

wykonanie: fklar.pl – strony internetowe