Terminarz kursów

30.12.2021

TERMINARZ 

rok szkolny  2021/2022

 

Turnusów kursowych zorganizowanych w Zespole Szkół im. Adama Wodziczki w Mosinie,   ul. Topolowa 2

Rozpoczęcie zajęć kursowych:

Zespół Szkół im. Adama Wodziczki w Mosinie ul. Topolowa 2  wg planu na stronie www.zsmosina.powiat.poznan.pl   –

PLAN LEKCJI CKZ

Filia nr 1 ZSBD Poznań ul. Raszyńska 48  – o godz. 08.00

Filia nr 2 Poznań ul. Kalinowa 4: Poznań – Dębiec sala przy Kościele Świętej Trójcy w Poznaniu                    (vis-a-vis stacji PKP) o godz. 8.00

Dzienne koszty wyżywienia  – poniedziałek i piątek 9,80zł, wtorek, środa, czwartek  13,50zł

Bielizna pościelowa – 5,10 za cały kurs

Zakwaterowanie w internacie – 5,00zł za dobę.

Opłatę za pobyt i wyżywienie można regulować poprzez wpłatę na konto szkoły, ewentualnie gotówką w kasie internatu.

Dane do wpłaty na konto:

ODBIORCA:     Zespół Szkół im. Adama Wodziczki w Mosinie ul. Topolowa 2 62 – 050 Mosina

Nr  RACHUNKU:  BH w Warszawie SA Oddział Poznań                                                                                 

80 1030 1247 0000 0000 0087 2000

Tytuł wpłaty: za pobyt i wyżywienie:   (imię i nazwisko ucznia + zawód)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kurs zorganizowany w Zespole Szkół im. Adama Wodziczki w Mosinie

ul. Topolowa 2. Rozpoczęcie zajęć kursowych w dniu rozpoczęcia kursu                        

  wg planu lekcji. Internat czynny w dniu rozpoczęcia kursu od godz. 6.00 rano.

Zespół Szkół im. Adama Wodziczki w Mosinie ul. Topolowa 2  wg planu na stronie www.zsmosina.powiat.poznan.pl   –

PLAN LEKCJI CKZ

l.p. NAZWA ZAWODU

STOPIEŃ

TERMIN IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA KLASA
 

 

7.

 

FRYZJER

 

III  STOPIEŃ

21.02 – 18.03 2022r.

 

Bialik Natalia

Hirsz Martyna

Mermela Karolina

Piaskowska Julia

 

 

3bwp

 

 

12.

 

LAKIERNIK

SAMOCHODOWY

 

I  STOPIEŃ

21.02 – 18.03 2022r.

 

Bartkowiak Kacper

 

1bw
 

13.

 

FRYZJER

 

III STOPIEŃ

21.03 – 22.04 2022r.

 

Bilewska Wiktoria

Jagodzińska-Tao Sara

Nadolna Sabina

Przewoźny Kacper

Zgrajek Weronika

 

3cwg

 

14.

 

CUKIERNIK

 

I STOPIEŃ

21.03 – 22.04 2022r.

 

Hirszfeld Karolina

Skarupa Maria

Szwarc  Kamil

1aw

1aw

1bw

 

15.

 

SPRZEDAWCA

 

I  STOPIEŃ

21.03 – 22.04 2022r.

 

Białek Weronika

Korpik Natalia

Lubik  Zuzanna

Oczkowska Paulina

Orzeł Jakub

1aw

1aw

1aw

1aw

1bw

 

 

17.

 

ELEKTRYK

 

III STOPIEŃ

21.03 – 22.04 2022r.

 

Michalak Paweł

Michalski Jakub

Prętki Norbert

Słupski Jakub

Ludwiniak Bartosz

3cwg

3cwg

3cwg

3cwg

3bwp

 

 

19.

 

FRYZJER

 

I STOPIEŃ

25.04 – 20.05 2022r.

 

Bąbelek Wiktoria

Głów Agata

Hoły Daniela

Kortus Dominika

Kruszona Amelia

1aw

1aw

1aw

1aw

1aw

 

21.

 

CUKIERNIK

 

III STOPIEŃ

25.04 – 20.05 2022r.

 

 Dziurleja Justyna 3bwp

 

 

26.

 

FRYZJER

 

I STOPIEŃ

23.05 – 17.06 2022r.

 

Minge Dominika

Patan Dagmara

Perz Aleksandra

Stawska Oliwia

1aw

1aw

1aw

1aw

 

30.

 

ELEKTRYK

 

I STOPIEŃ

23.05 – 17.06 2022r Hypsior Łukasz

Ochla Maksymilian

1bw

1bw

 

31.

 

ŚLUSARZ

 

I STOPIEŃ

23.05 – 17.06 2022r Cemborowski Kacper

Dziuba Dawid

1bw

1bw

 

Turnusy kursowe zorganizowane w oddziale zamiejscowym Centrum Kształcenia Zawodowego przy  ul. Kalinowej 4 Poznań Dębiec (vis-a-vis stacji PKP).

Rozpoczęcie zajęć kursowych w dniu rozpoczęcia kursu o godz. 8.00

 

l.p. NAZWA ZAWODU

STOPIEŃ

TERMIN KIERUJE SZKOŁA ILOŚĆ
 

3.

 

ELEKTROMECHANIK POJ. SAMOCHODOWYCH

 

III  STOPIEŃ

 

21.02 – 18.03 2022r.

 

Tomkowiak Michał

Hoły Eryk

 

3bwg

3cwg

 

4.

 

MECHANIK POJ. SAMOCHODOWYCH

 

I  STOPIEŃ

 

21.02 – 18.03 2022r.

 

Kmiecik Eryk

Adamkiewicz Przemysław

Brandyk Dawid

Chłoń Patryk

 

 

1aw

1bw

1bw

1bw

 

5.

 

ELEKTROMECHANIK POJ. SAMOCHODOWYCH

 

II  STOPIEŃ

 

 

21.03 – 22.04 2022r.

 

Rogalczyk Dominik

Kasprzak Adam

Stefański Szymon

Talarek Bartosz

2aw

2bw

2bw

2bw

 

6.

 

MECHANIK POJ. SAMOCHODOWYCH

 

I  STOPIEŃ

21.03 – 22.04 2022r.

 

Hachuj Patryk

Ługowski Kacper

Maćkowiak Jakub

Matysiak Jan

1bw

1bw

1bw

1bw

 

7.

 

ELEKTROMECHANIK POJ. SAMOCHODOWYCH

 

I  STOPIEŃ

 

25.04 – 20.05 2022r.

 

Bartkowiak Hubert

Gawroński Dawid

Hała Oliwier

1bw

1bw

1bw

 

Turnusy kursowe zorganizowane w oddziale zamiejscowym Wojewódzkiego Ośrodka Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego  przy  Zespole Szkół Budowlano-Drzewnych ul. Raszyńska 48, Poznań

Rozpoczęcie zajęć kursowych w dniu rozpoczęcia kursu o godz. 8.00

 

l.p. NAZWA ZAWODU

STOPIEŃ

TERMIN KIERUJE SZKOŁA ILOŚĆ
 

3.

 

MONTER SIECI I INSTALACJI SANITARNYCH

II STOPIEŃ

 

21.02 – 18.03 2022r.

 

Kłosowski Hubert

Przylepa Filip

Wieczorek Bartosz

 

2bw

2bw

2bw

 

5.

 

MONTER SIECI I INSTALACJI SANITARNYCH

I STOPIEŃ

21.03 – 22.04 2022r.

 

Flinik Dawid

Giel Dominik

Piechocki Marcin

1bw

1bw

1bw

 

6.

 

STOLARZ

 

II STOPIEŃ

21.03 – 22.04 2022r.

 

Bieda Piotr

Hała Jakub

Hirszfeld Bartosz

Przybylak Kryspin

Wąsowicz Remigiusz

2bw

2bw

2bw

2bw

2bw

 

7.

 

MONTER ZABUDOWY I ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH W BUDOWNICTWIE

 

I  STOPIEŃ

 

25.04 – 20.05 2022r.

 

Pietrzycki Wiktor

Białas Bartosz

1aw

1bw

 

8.

 

STOLARZ

 

I  STOPIEŃ

 

25.04 – 20.05 2022r.

 

Kamiński Kacper

Kłaczyński Kacper

1bw

1bw

 

 

Kursy zorganizowane w Centrum Kształcenia Zawodowego w Zielonej Górze ul. Botaniczna 66

l.p. NAZWA ZAWODU

STOPIEŃ

TERMIN KIERUJE SZKOŁA ILOŚĆ
 

5.

 

MECHANIK MONTER MASZYN I URZĄDZEŃ

 

I  STOPIEŃ

 

20.04-15.05

2022r.

(przerwa w zajęciach             02-03.05.2022r.)

Ceglarski Michał

Feliksiak Gabriel

Michalak Oliwier

Nowak Kajetan

 

1bw

1bw

1bw

1bw

 

 

10.

 

DRUKARZ

OFFSETOWY

 

I  STOPIEŃ

 

16.05-12.06

2022r.

Kosiorek Michał

Kufel Daniel

Pajor Mikołaj

1bw

1bw

1bw

 

Turnusy kursowe zorganizowane w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego we Wschowie. Koszt pobytu w internacie z wyżywieniem wynosi 400,00zł (za 20 dni, osobodzień  wynosi 20,00zł) plus dodatkowa jednorazowa opłata za pościel 8,00. Przyjęcia do internatu odbywają się od godziny 6.00 w dniu rozpoczęcia turnusu.

Rozpoczęcie zajęć kursowych w dniu rozpoczęcia kursu o godz. 8.00

 

l.p. NAZWA ZAWODU

STOPIEŃ

TERMIN KIERUJE SZKOŁA ILOŚĆ
 

12.

 

ELEKTROMECHANIK

 

III STOPIEŃ

 

21.02 – 18.03

2022r.

 

Fornalik Piotr

 

3awp

 

23.

 

ROLNIK

 

I STOPIEŃ

 

25.04-20.05

2022r.

Kubacki Dominik

 

1aw

 

  ELEKTROMECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

I STOPIEŃ

 

25.04-20.05

2022r.

Szymon Stefański 2bw
26. ELEKTROMECHANIK

I STOPIEŃ

23.05.-15.06.

2022r.

Sobczyński Patryk 1bw

TERMINARZ  TURNUSÓW ZORGANIZOWANYCH W CKZ DĘBICA

l.p. NAZWA ZAWODU

STOPIEŃ

TERMIN KIERUJE SZKOŁA ILOŚĆ
 

 

6

 

MECHANIK MONTER MASZYN I URZĄDZEŃ

 

III STOPIEŃ

 

07.02- 04.03

2022r.

 

Karcz Nikodem

 

3bw

 

9

 

AUTOMATYK

 

III STOPIEŃ

 

07.03- 01.04

2022r.

Grzeszkowiak Jakub

 

3bwg

 

TERMINARZ  TURNUSÓW ZORGANIZOWANYCH W

CKZ WĄGROWIEC ul. Kcyńska 48

Wszystkie informacje dotyczące zakwaterowania na stronie

www.bursawagrowiec.pl    (zakładka kursy)

tel. 067 26 20 186
e-mail: sekretariat@bursawagrowiec.pl

 

l.p. NAZWA ZAWODU

STOPIEŃ

TERMIN KIERUJE SZKOŁA ILOŚĆ
 

2

 

 

OPERATOR OBRABIAREK SKRAWAJĄCYCH

 

I STOPIEŃ

 

11.04 – 13.05

2022r.

Baczyński Łukasz

Bełtowski Radosław

Poznański Marcin

 

 

1aw

1aw

1bw

 

 

4.

 

OPERATOR OBRABIAREK SKRAWAJĄCYCH

 

II STOPIEŃ

 

16.05– 10.06 2022r.

 

Roguszka Łukasz

 

2bw

 

 

 

 

Download the PDF file .

Download the PDF file .