Grono Pedagogiczne

Rok  Szkolny 2019/20

mgr Hanna Banaszak-Gomuła – język angielski, informatyka

mgr Agnieszka Bąk – język angielski

mgr Maciej Białkowski – historia, filozofia

mgr Anna Bilon – psycholog

mgr Elżbieta Bosy  – matematyka

mgr Przemysław Bosy – wychowanie fizyczne

mgr Małgorzata Brych – geografia

mgr Anna Chylak- Chojnacka  – geografia

mgr Damian  Ciesielski – przedmioty logistyczne

mgr Bożena Czarnecka-Pilz – przedmioty mechatroniczne

mgr Jarosław Darski  – język angielski

Przemysław Degórski – przedmioty mechatroniczne

mgr Lidia Dudek – podstawy przedsiębiorczości

mgr Krystyna Dworczak  – język angielski

mgr Krystian Frąckowiak  ks. – religia

mgr Ewa Golcz – język angielski

mgr Joanna Górniak – język niemiecki

mgr Ewa Grzywna  – wychowanie fizyczne

mgr Krzysztof Hojan  –  matematyka, informatyka

Andrzej Honkisz – przedmioty mechatroniczne

mgr Anna Janelt  – język niemiecki

mgr Waldemar Janelt  – matematyka

mgr Alicja Kaczmarek – matematyka, fizyka

mgr Barbara Kaczmarek – chemia

Mateusz Kajzderski – przedmioty mechatroniczne

mgr Marian Kajzderski  – fizyka

Beata Kalemba – przedmioty gastronomiczne

mgr inż. Mariusz Kalemba   – wychowawca w bursie, wiedza o społeczeństwie

mgr Wiesława Kaniewska – matematyka

mgr Robert Kawa  – wychowanie fizyczne

mgr Monika Kaźmierczak – psycholog specjalny

mgr Magdalena Klimowicz- Maciejko  – język angielski

mgr Elżbieta Koźlecka  – pedagog, wspomaganie, rewalidacja

mgr inż. Małgorzata Krzowska- Figiel – przedmioty gastronomiczne

mgr Iwona Krzyczkowska  – geografia, przyroda, rewalidacja, wspomaganie

mgr Karol Krzyczkowski  – język niemiecki

mgr Róża Kwiatkowska – wychowanie fizyczne

mgr Urszula Lisek  – chemia

Marcin Liskowski – przedmioty mechatroniczne

mgr Elżbieta Lubik  – język angielski

mgr Monika  Marciniak-Woźniak – biologia

mgr Anna Michalak  –  język polski, wiedza o kulturze, edukacja dla bezpieczeństwa

mgr Katarzyna Michałowska – przedmioty gastronomiczne

mgr inż. Agnieszka Misiewicz  – informatyka

mgr Przemysław Nowak – przedmioty gastronomiczne

mgr Damian Nowakowski – przedmioty ekonomiczne

mgr Monika Oborska  – matematyka

mgr inż. Danuta Porwich  – przedmioty gastronomiczne

mgr Tadeusz Porwich – fizyka

mgr Andrzej Pupka – religia

mgr Agnieszka Raczkowska – historia

mgr Krystyna Rakowiecka  – język polski

mgr Agnieszka Rogalska – wychowawca w bursie

mgr Barbara Rożnowska-Kwita – wiedza o społeczeństwie

mgr Alina Rysicka  – bibliotekarz, historia

mgr Justyna Skałecka  – język polski, rewalidacja

mgr Małgorzata Skrzypczak-Przybysz  – historia, wiedza o kulturze

mgr  Iwona Słomianowska-Mańka – wychowawca w bursie

mgr Elżbieta Smagur  –  język polski

mgr Izabella Stasinska – język polski

mgr Agnieszka Strugała – matematyka

mgr Katarzyna Szczepaniak  – historia, wiedza o społeczeństwie, wychowawca w bursie

mgr Łukasz Szofer  – wychowanie fizyczne

mgr Justyna Szremska – język niemiecki

mgr Magdalena Szukała  – informatyka, tworzenie aplikacji mobilnych, fizyka

mgr Natalia Szwak – przedmioty logistyczne

mgr Renata Śliwa – przedmioty ekonomiczne

mgr inż. Monika Twardosz-Wolska  – przedmioty gastronomiczne

ks. Adrian Urbaniak – religia

mgr Iwona Walczak  – bibliotekarz, podstawy przedsiębiorczości

mgr inż. Alina Wesołek  – przedmioty logistyczne

mgr inż. Alicja Węglewska  – podstawy przedsiębiorczości

mgr Marzena Wieczorek  – matematyka

mgr Bogna  Witosławska –  język polski

mgr Małgorzata Wróbel – przedmioty ekonomiczne

ks. Robert Zając – religia

mgr Łukasz Zając – przedmioty logistyczne

inż. Marek Zuzek – przedmioty mechatroniczne

mgr inż.  Julita Zuzek – wychowawca w bursie, chemia, biologia

mgr Włodzimierz Zuzek  –  wiedza o społeczeństwie, historia